Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

2017’nin İşe Yarar İnternet Siteleri

BLOG 14 Mart 2017
72 Kez Okundu.

2017’nin İşe Yarar İnternet Siteleri

İnsanlar vakitlerinin bir çoğunu internet üzeride geçirmektedirler. Genelde sosyal medya üzerinde vakit öldüren insanlar, işleri düştükleri zaman arama motorlarını kullanarak gerekli siteleri bulmakta ve onlardan yararlanmaktadırlar. Fakat son zamanlarda genel ağ üzerinde o kadar çok site açıldı ki hangisinin işe yarayacak olduğunu bulmak zor bir hale geldi. Bir çok internet sayfası, içeriği boş olmasına rağmen insanların ilgisini çekecek başlıklar atarak kullanıcıları sayfaya çekiyor fakat onlara hiçbir şey vermiyor. Bu da hem zaman kaybına yol açıyor hem de bilgi kirliliğinin olmasına neden oluyor. Sizlere 2017 yılında bazı özel konularda yararlanabileceğiniz bir kaç site sunmak istiyoruz. Böylece bu konularda başka platform aramanıza gerek kalmayacak.

2017nin en iyi internet siteleri

Flash Oyun Platformu

İş yerimizde canımız sıkıldığında ya da okulda ders aralarında eğlenmek istediğimizde yardıma koşan sitelerfir flash oyun platformları. Bilgisiayarımıza indirmeden oynayabileceğimiz oyunlar barındırırlar. Böylece 5 – 10 dakikalık boşluklarda hem eğlenebileceğiniz hem de bilgisayarınıza yükleme gereği duymayacağınız oyunlar ile vaktinizi değerlendirmek mümkündür. Ayrıca evinizde çocuklarınıza ödül olarak ya da onları oyalamak için basit şeyler arıyorsanız yine bu kategorideki platformlar işinize yarayacaklardır. http://www.oyunadoy.com/ adresine baktığınızda, çeşitli oyun kategorilerinde yüzlerce eğlenceli içerik bulunduğunu göreceksiniz. İster araba oyunlarına girerek yarış heyecanını yaşayın, isterseniz savaş oyunlarını tercih ederek maceranın içine atılın. Zeka kategorisinde ise sizi zorlayacak bulmacalarla haşır neşir olmak iyi olacaktır.

Türk ve Dünya Edebiyatı

Edebiyat konusu özellikle öğrencilik dönemindeki insanların ilgilendiği bir konu olmakla birlikte kitap okuyan herkes için bir şeyler barındırmaktadır. Öğrenciler, öğretmenler tarafından verilen ödevleri için kitaplar hakkında bilgi içeren siteleri tercih ederlerken kitap severler ise yeni çıkan eserleri takip etmek adına edebiyat sayfalarını ziyaret ederler. https://www.kitapozetim.org/ hem özet konusunda, hem de kitapların yazarları konusunda bilgi içeren paylaşımlarda bulunmaktadır. İstediğiniz kitabı arama kısmında arayarak onun için yazılmş yazıya ulaşabilirsiniz. Yazıyı açtığınızda ilk önce kitap hakkında ilk baskısı, sayfa sayısı gibi bilgilere ulaşacaksınız. Alt satırlarda ise içeriği hakkında bilgi verilmektedir. En son kısımda ise yazarın hayatına yer veriliyor. Kitabı anlamak için yazarının yaşadığı dönemi ve hayatı iyi bilmek gerekmektedir.

Erkek ve Kadın İlişkileri

İnsan ilişkileri üzerine milyonlarca tez üretilmiş bir konudur. Şu dönemde ise kadın erkek ilişkileri çok fazla irdelenmektedir. Karşı cinsi ile sıcak ilişkiler kurmak ve gönül macerasına atılmak isteyenlerin fikir ve taktik aldığı sayfalar mevcuttur.  https://www.iliskiler.org/ sitesi, insanlar tarafından yapılan ve ilişkileri daha önce olumsuz etkileyen davranışları irdeleyerek onlar hakkında yorum yapmaktadır. Böylelikle diğer insanların bu hataları bir daha yapmaması için ön ayak olmaktadırlar. Kişiler için bu tür yazılar oldukça önemlidir. Özellikle yeni bir ilişkiye başlamış insanların bu siteyi takip etmelerinde oldukça yarar vardır.

Yukarıda bahsedilen sayfalar gibi kendi alanında özelleşmiş bir çok site vardır ancak en çok tercih edilenleri arasında bunlar yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Amazon’dan 2015’in En İyi 10 Oyunu!

Amazon’dan 2015’in En İyi 10 Oyunu!

24 Aralık 2015
1.747 Kez Okundu.
Bu Kadar Siyah Bir Madde Görülmedi

Bu Kadar Siyah Bir Madde Görülmedi

7 Mart 2016
1.637 Kez Okundu.
Murat Dalkılıç Feat. Boygar – Leyla

Murat Dalkılıç Feat. Boygar – Leyla

7 Mart 2016
2.168 Kez Okundu.
Gözün Yapısı Hakkında Bilinmeyenler

Gözün Yapısı Hakkında Bilinmeyenler

27 Mart 2016
2.306 Kez Okundu.
Doğal Alerji Tedavisi İçin Deniz Suyu

Doğal Alerji Tedavisi İçin Deniz Suyu

1 Temmuz 2016
654 Kez Okundu.
Lariss – Droppin Da Bomb

Lariss – Droppin Da Bomb

30 Mart 2016
1.855 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365