Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

7×24 Online Haber Okumak İstermisiniz? Bu Yazımız Tam Size Göre!

BLOG 25 Haziran 2016
271 Kez Okundu.

Merhabalar,

Aslında bugün size uzun zamandır internette gezerken rahatsız olduğum bir konuyu dile getireceğim. Ben haber okumayı gerçekten seven biriyim. Lakin gördüğünüz gibi her 10 haber sitesinden 9’u artık çok fazla spam yapmakta. Bu yüzden haber okumak dahi istemiyorum yeri geldiğinde. Ama haber okumak bende bağımlılık haline geldi diyebilirim. Son dakika haberleri genelde sadece spam olarak yazılıyor. Yani spam nedir size onu açıklayacağım aslında.

Spam haber nedir?

Aslına bakarsanız Spam haber mesela yeni bir film çıktı diyelim. Filmimiz hızlı ve öfkeli olsun. Şimdi büyük haber siteleri hızlı ve öfkeli izle diye haber yazıyorlar. Bir haber sitesini resmen film sitesi gibi kullanan “Çok büyük” haber siteleri mevcut. Bu durumu düzeltmek bizim elimizde. Daha düzgün haber sitelerine yoğunlaşırsak belki de bu sektörü artık düzeltebiliriz. Mesela ben Haber Fiber i çok seviyorum. Gerçekten son dakika haberlerini gerçek anlamda haber olarak bizlere sunabiliyor. Haber  okumak için www.haberfiber.com harici başka siteye uzun zamandır girmiyorum. Aklınıza gelecek her kategoride haberler var. Mesela ben Teknoloji Haberleri okumayı gerçekten çok seviyorum. Ve genelde teknoloji haberleri okumak için sizede tavsiye ederim bu siteyi.

 

Her gün ortalama 15 yeni haberi bizlere sunuyor. Sizde benim gibi haber okumayı gerçekten seviyorsanız hiç düşünmeden bu site’yi ziyaret edebilirsiniz. Birde tasarım olarak diğer sitelerden çok daha farklı + olarak ilişkiler, ve yaşam hakkındada bir çok içerik mevcut. Sadece haber değil, Hayata dairde bir çok seveceğiniz şeyi haberfiber’de bulabilirsiniz. Bir’de tasarımındaki pembelik biraz insanlara huzur veriyor diyebilirim. Neyse lafı daha fazla uzatmayacağım. Size önerim site’yi biraz ziyaret etmenizdir. Özgür habere biraz saygımız olsun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Harry Potter’ın Macerası Devam Ediyor

Harry Potter’ın Macerası Devam Ediyor

12 Şubat 2016
1.490 Kez Okundu.
Konya’da Şimdide Bir Lise Soyuldu!

Konya’da Şimdide Bir Lise Soyuldu!

14 Ocak 2016
1.939 Kez Okundu.
Elektrikli Yılana Basan Adam!

Elektrikli Yılana Basan Adam!

16 Ocak 2016
1.320 Kez Okundu.
Google Play Store’dan İnanılmaz İndirimler!

Google Play Store’dan İnanılmaz İndirimler!

24 Aralık 2015
1.417 Kez Okundu.
MIUI 8 Özellikleri

MIUI 8 Özellikleri

18 Ekim 2016
1.061 Kez Okundu.
Dünya’nın En Tuhaf Kadınları !

Dünya’nın En Tuhaf Kadınları !

20 Aralık 2015
1.656 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365