Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Bedavaya İnanılmaz Overwatch Çakması Oyun: Paladins

OYUN, TEKNOLOJİ 12 Ekim 2016
659 Kez Okundu.

Hepinizin bildiği gibi Overwatch adlı bir oyun piyasaya sürüldüğünde neredeyse CS:GO kadar popüler olacağı bekleniyordu. Oynayan oynayana birçok kişi yayınlar, videolar ve birçok inceleme videoları çekiyorlardı. Ancak birçok kişi oyuna para vermek istemiyor veya istesede o oyuna verecek kadar paraları olmadıkları için bu oyunu oynayamıyordu. Bunu farkeden Hi-Rez Studios geliştiricileri (Smite’ın yapıldığı şirket) kullanıcılarına bedavaya mükemmel bir oyun sunma kararı aldılar.

paladins

Her ne kadar birçok kişi “Ulan 200TL olan bir oyun, bedavaysa bu işte birşey vardır.” desede Hi-Rez Studios’un ortaya çıkardığı oyun mükemmel derecede başarılı. Her gün yüzlerce oyuncunun oynadığı oyunda Türkçe dahil birçok dil seçeneği bulunmakla birlikte oyun henüz erken erişim oyunu olmasına rağmen yakaladığı başarı birçok oyun severin dikkatini çekti. Bu başarı ile Steam’in ücretsiz en iyiler kategorisinde yerini rahatlıkla almayı başaran Paladins oyununu ücretsiz olarak en başarılı oyunlardan birisi olarak adını tarihe yazdırmayı başardı.

Böyle başarılı bir oyunda henüz 20’den az karakter olması birçok oyuncunun  dikkatini çekmekte ve canını sıkmakta bile olsa oyun henüz erken erişimde olması bunların erken erişimden çıkacağı zaman çok daha artacağı anlamına geliyor. Zaten oyuna her hafta gelen güncellemeler ile birçok farklı güncelleme alarak kullanıcılara daha başarılı ve daha zevkli bir oyun keyfi sunuyor.

Oyundaki karakterler oyuna başlamadan önce verilen 20 saniyelik sürede 5 kişilik takımınızla birlikte size seçme şansı sunuluyor. Seçerken karakterleri 4 gruba ayırmayı tercih eden Hi-Rez Studios geliştiricileri karakterleri Hasar, Yardım, Saldırı ve Tanklar olarak ayırmış. Oldukça başarılı bir arayüze sahip olan oyunun oynanışı, grafikleri, karakterleri ve geri kalan herşeyi erken erişimde olmasına rağmen kusursuz çalışırken benim en çok dikkatimi çeken şey optimizasyonu oldu. Bugüne kadar gördüğüm erken erişim oyunları arasında en iyi optimizasyona sahip oyunda bir gram bile yavaşlama/kasma yaşamadan rahat rahat oynadım. Ortalama 20 milisaniye gecikmeyle oynamakta ayrı bir zevk. Tabi bu sizin internetinize göre değişir.

Dediğim gibi, fazla konuşmaya gerek yok. Oyunu aşağıdaki Steam kutusuna tıklayarak kütüphanenize ekleyebilir ve sadece 4GB (hatta dahada az) indirerek ücretsiz olarak sahip olabilir ve rahat rahat kendiniz inceleyebilirsiniz. Benim oyun hakkında söyleyeceğim;

“Paladins varken Overwatch’a 200TL vermeyin.”

-Abdulbaki Dursun

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ayrılsak Da Beraber Miyiz?

Ayrılsak Da Beraber Miyiz?

3 Eylül 2016
245 Kez Okundu.
Steam Sunucuları Çöktü!

Steam Sunucuları Çöktü!

23 Aralık 2016
214 Kez Okundu.
Bugatti Veyron, McLaren P1’e Karşı!

Bugatti Veyron, McLaren P1’e Karşı!

21 Ocak 2016
1.603 Kez Okundu.
Öykü gürman – Canevi

Öykü gürman – Canevi

13 Kasım 2015
2.157 Kez Okundu.
2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

29 Aralık 2015
2.458 Kez Okundu.
Banyo Dekorasyonu ve Dekoratif Fikirler

Banyo Dekorasyonu ve Dekoratif Fikirler

6 Nisan 2016
1.842 Kez Okundu.
İş Adamı Mustafa Koç Vefat Etti

İş Adamı Mustafa Koç Vefat Etti

21 Ocak 2016
1.477 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365