Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Bulaşık Makinesi Su Boşaltmıyor İse

BLOG 9 Eylül 2016
387 Kez Okundu.

Bulaşık Makinesi Su Boşaltmıyor İse

resim003

Arçelik bulaşık makinesi kullananlara en büyük sorunlar nelerdir dediğimizde ilk duyacağımız cevap; bulaşık makinesi su boşaltmıyor olacaktır. Bulaşık makinelerinde su boşaltma işlerini pompa motoru dediğimiz parça gerçekleştirmektedir. Bu sebepledir ki bulaşık makinelerinde karşılaşılan su boşaltamama sorunu pompa motorundan kaynaklıdır. Bu gibi bulaşık makinesinde oluşabilecek sorunlar kullanıcının çözebileceği sorunlar değildir. Kartal Arçelik Servisi ekiplerince duruma müdahale edilmesi gerekmektedir.

Bulaşık Makinesinin Su Boşaltmamasının Sebepleri

Bulaşık makinesinin su boşaltmamasının sebeplerine bir göz atacak olursak birçok sorunla karşılaşabiliriz. Firmamızın sizler için sunacağı kesintisiz ve işin ehli ekibimizin kaliteli hizmetleriyle bu sorunlara çözüm getireceğiz.

Makinenizin filtresi tıkalı ise bulaşık makinesi su boşaltma işlemini gerçekleştirmez. Makinenizin pis su gider borusu tıkalıysa da bu sorunla karşı karşıya kalırsınız.

Bu gibi durumlarda sizlerin yapabileceği durum, bulaşık makinenizin en alt bölmesindeki filtreyi çıkararak bu alanda tıkanma olup olmadığını tespit etmek olacaktır. İşinin ehli Yakacık Arçelik servisi ekiplerimiz sizlerin bu işleminden sonra bulaşık makinenizin en iyi durumlarda çalışmasını sağlayacaktır.

Yemek Artıkları Bulaşık Makinesini Tıkar

Eğer bulaşık makinelerinizde yemek atıkları birikmişse, bu durum süzgecin tıkanmasına yol açar. Bu da suyun dışarı boşaltılamamasına sebebiyet verir.

Diğer bir seçenek ise bulaşık makinenizin pis su gider borusunun tıkalıysa da, bu durum söz konusu olabilir. Ancak Arçelik servisi ekibimizin işlerindeki yıllardır süregelen deneyimleri ve uzmanlık alanlarıyla bu sorunu en kolay ve kusursuz şekilde çözmektedir.

Bulaşık Makinesi Sorunları ve Sebepleri

Bazı evlerde bulaşık makinesinin gider borusu ile mutfak lavabolarının gider boruları aynı bölmede olmaktadır. Bu durum zaman zaman lavabodan akan pis suları bulaşık makinesinin borusundan sızdırabilmektedir.

Hizmet bölgemiz Kartal ile sınırlı kalmayıp ayrıca Cevizli Arçelik servisi olarakta hizmet sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve kusursuz hizmetlerimizle uzman ekibimiz bulaşık makinesi sorunları ve oluşabilecek tüm arızalarda sizleri çözüme ulaştırmaktadır.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.

Ahmet Can 10 Eylül 2016

Öğrenciyiz biz ve bize serkan usta geldi sağolsun çok iyi birisi.abimiz oldu diyebilirim. çok iyi bir servis kesinlikle tavsiye ederim

Mesut Günay 10 Eylül 2016

çok yardımcı oldular sağolsunlar sorunlarım düzeldi. daha önceki servislerden kurtulduğum için seviniyorum. tavsiye ederim

aslı kartal 10 Eylül 2016

kartala yeni taşınmıştım hiç kimseyi tanımadığım halde internette çok güvenmiyordum korkarak aradım sonuç teşekkürler çalışmalarınızın devamını dilerim

seda çevik 10 Eylül 2016

ben güvenemiyorum servise ihtiyacım var kararsızım aslı hanım

seda çevik 10 Eylül 2016

seda hanım bende sizin gibiydim ilk defa korkarak yaklaştığım halde konuştuğum insanlar okadar ilgilendier telefonda gelenler yapım işlemi hemen aramanızı tavsiye ederim

erkan ak 10 Eylül 2016

seda hanım ustalıkları çok iyi garanti kapsamında sorun çıktığında ücretsiz gelip tekrar bakım bile yapıyorlar düşünmeyin derim

Bunlar da var!
Kiralık Aşk 40.Bölüm Fragmanı İzle

Kiralık Aşk 40.Bölüm Fragmanı İzle

29 Mart 2016
1.400 Kez Okundu.
Game of Thrones’un 6. Sezon Fragmanı

Game of Thrones’un 6. Sezon Fragmanı

5 Aralık 2015
1.504 Kez Okundu.
Beyza Durmaz – Olan Var Olmayan Var

Beyza Durmaz – Olan Var Olmayan Var

13 Kasım 2015
3.199 Kez Okundu.
Çamaşır Makinesi Sesli Çalışıyor İse

Çamaşır Makinesi Sesli Çalışıyor İse

9 Eylül 2016
261 Kez Okundu.
Robotlarda Artık Acı Çekme Duygusuna Sahip

Robotlarda Artık Acı Çekme Duygusuna Sahip

5 Haziran 2016
488 Kez Okundu.
Yılbaşını Niçin Kutluyorsunuz?

Yılbaşını Niçin Kutluyorsunuz?

26 Aralık 2015
1.456 Kez Okundu.
2 Günde Yüz Binlerce Kullanıcı Kaybetti

2 Günde Yüz Binlerce Kullanıcı Kaybetti

22 Aralık 2015
1.471 Kez Okundu.
Dünyada En Nadir Bulunan 9 Bitki

Dünyada En Nadir Bulunan 9 Bitki

11 Şubat 2016
2.490 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365