Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Cep Telefonlarının Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir

BLOG, MOBİL 5 Nisan 2017
66 Kez Okundu.

Cep Telefonlarının Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir

Biliyoruz ki modern cep telefonları birçok özelliğe sahip.Dünyanın neresinde olursa olsun yanınızda olmayan bir arkadaşınızla konuşup mesajlaşabilir veya dilediğiniz her yerde internete girip takılabilirsiniz.Şimdi de pek çok kişi tarafından bi haber olunan cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri nelermiş bir bakalım.

Cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri arasında en ilginci telefonunuzu birkaç basit adımda dinleme aracı veya telsize çevirebiliyor olmanızdır.Sadece birkaç adımla bunu yapabilirsiniz.Nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız bu konu da youtube size yardımcı olacaktır.Denemesi ise çok basit dinleme aracına çevirdiğiniz telefonu bir odaya yerleştirin ve başka bir lokasyondan o telefonu arayın böylece telefon anında kendi kendini yanıtlayacaktır.

cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri

Telefonunuzu sonsuza dek kilitli tutmak.Her telefonun kendine ait bir IMEI numarası vardır ve sizde telefonunuzu kaybettiğinizde veya artık sizin elinizde değilse telefon şirketinizi arayıp IMEI numaranızı vererek telefonunuzu sonsuza dek çevrimdışı yapabilirsiniz.Aslında cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri arasında yer alan bu bilgiyi kullanarak telefon hırsızlığının önüne geçebiliriz.

Telefonlarınızı mikroskoba çevirmek.Yine birçoğumuz için cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri arasında yer alan bu bilgi ile mikroskop elde etmek için fazla mühimmata ve yüksek paralara ihtiyaç duymanıza gerek yok.Bunun için herhangi bir lazer kalemden alacağınız lens işinizi görebilir.Lensi kameranın arkasına monte ettiniz zaman çok kaliteli fotoğraflar çekebilir.Hatta çocukların hücre çekirdeklerini bile inceleyebilirsiniz.


Cep telefonlarının bilinmeyen özellikleri tabii ki bununla sınırlı değil.Sizde telefonunuzu kurcalayarak biraz da yaratıcılığınız ile yeni özellikler yaratabilir ya da keşfedebilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Özellikle mikroskop gibi kullanabilme imkanı cidden kafamı karıştırdı. Yani bu cihazların içinde böylesine teknolojiler var ve biz kısıtlı mı kullanıyoruz ?

günün maçları
mariobet365