Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Dönen Sandalye Rahatlığına Sahip Olun!

BLOG 30 Eylül 2016
497 Kez Okundu.

Dönen Sandalye Rahatlığına Sahip Olun!

Dönen sandalye

Dönen sandalye

Evinizle, ofisinizle hatta bahçenizle ilgili her şeyi hem uygun fiyatla hem de yüksek kalite ile tek bir yerde bulabileceğinizi söylesek, ne derdiniz? Evet, yanlış duymadınız. Mobilyadan ev dekorasyonuna, mutfaktan banyoya, elektrikli ev aletlerinden aydınlatmaya, ev tekstilinden yapı market bahçe ve ofis malzemelerine kadar aradığınız her şey Evidea tarafından sizlerle buluşturuluyor. Evinizde ya da ofisinizde kullanacağınız bütün mobilya ve malzemelere sadece tek bir tıkla sahip olmak artık çok kolay!

Gününüzün yarısını ofiste ya da evde çalışarak geçirdiğinizi biliyoruz. Sırtınız, beliniz hatta boynunuz tutulmuş bir şekilde saatlerce çalıştığınız, bazen geceleri gündüze bağladığınız zamanlarda oturmuş olduğunuz sandalye en yakın arkadaşınız haline geliyor. Peki bu uzun saatleri rahat bir ortamda, konforlu bir dönen sandalye üzerinde geçirmek hakkınız değil mi? Bütün gün masa başında çalışırken rahat bir döner sandalye ile hem ağrılarınızı hafifletebilir hem de çalışma masanıza tamamen hakim olabilirsiniz. Çalıştığınız uzun saatler sonucunda ağrıyan sırt ağrılarınızı konforlu dönen sandalye modelleri sayesinde hafifletebilirsiniz.

“Hem rahat hem şık dönen sandalye ucuz olur mu?” diyenlerdenseniz, henüz Evidea ile tanışmadınız demektir. Sadece eviniz değil, çalışma ortamınız için de size birçok seçeneğe sahip olan Evidea, dönen sandalye fiyatları ve modelleri ile size oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Evidea’nın ofis koltukları alt kategorisinde inceleyebileceğiniz dönen sandalye modelleri arasından her bütçeye ve her tarza uygun bir ürün bulabilirsiniz. Kumaş döşeme, suni deri döşeme, süngerli, fileli gibi birçok farklı malzemeyle kaplanan dönen sandalye modelleri renkleri ile de herkese hitap ediyor. Sadece ofisinizde değil, evinizdeki çalışma ortamınızda da kolaylıkla kullanabileceğiniz dönen sandalyeler size mükemmel bir konfor sağlayacak olan ek sırtlıklı modellere de sahip.

Evidea’da sunulan dönen sandalye fiyatları ucuz olması ile yüzünüzü de güldürüyor. Siz de rahatlığınızı ön planda tutan dönen sandalye çeşitlerinden birine sahip olarak çok daha verimli bir şekilde çalışmak istiyorsanız, Evidea’nın birçok avantajlarla sunduğu modellerine göz gezdirebilir, dilediğiniz ürünü sadece tek bir tıka sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Facebook Kendi Tarayıcısını Geliştiriyor!

Facebook Kendi Tarayıcısını Geliştiriyor!

17 Ocak 2016
1.399 Kez Okundu.
Bu hayattaki kahramanın kim ?

Bu hayattaki kahramanın kim ?

12 Kasım 2015
1.390 Kez Okundu.
Transformers’daki 2 Araba Satılıyor!

Transformers’daki 2 Araba Satılıyor!

3 Ocak 2016
2.122 Kez Okundu.
Müzik Tutkunlarına Özel Telefon

Müzik Tutkunlarına Özel Telefon

8 Ocak 2016
1.544 Kez Okundu.
Dünyadaki En Büyük 5 Soygun…

Dünyadaki En Büyük 5 Soygun…

17 Aralık 2015
1.470 Kez Okundu.
Avrasya Tüneli Açılışı Yapılıyor

Avrasya Tüneli Açılışı Yapılıyor

20 Aralık 2016
170 Kez Okundu.
Kuzey Kore de ki İnanılmaz Yasaklar

Kuzey Kore de ki İnanılmaz Yasaklar

8 Şubat 2016
2.201 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365