Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Ehliyet Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

BLOG 28 Ocak 2017
111 Kez Okundu.

Ehliyet sağlık raporu nasıl alınır?

Özellikle yeni tip ehliyet sistemine geçilmesi ile birlikte kişiler yeni ehliyetlerini almak için harekete geçtiler. Sürücü sağlık raporu almak için nelerin yapılması gerekiyor. Ehliyet sağlık raporu nasıl alınır ve daha dorusu en hızlı ve en ekonomik nasıl ulaşılırın sorusunu bu yazımızdan buluyor olacaksınız.

Sürücü sağlık raporu için istenilen evraklar nelerdir?

Ehliyet sağlık raporu almak için gerekli olan evraklar

Nüfus cüzdanının ön ve arkalı olmak üzere fotokopisi

Bir adet son 6 ay içinde çekilmiş fotoğrafınız

Bu belgeler ile sizlerde hizmet veren hastanenize giderek ehliyet için sağlık raporu çıkarmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun için sizlere en merkezi konumda hizmet veren galata Tıp merkezini tercih edebilirsiniz. Kabataş hastane arayışlarınız için de en doğru adres olarak sizleri her gün hizmet vermek için bekliyor olacaklar.

ehliyet sağlık raporu almak

Sağlık raporu almak için çalışma saatleri nelerdir?

Eğer Kabataş hastane civarı bir adres arıyorsanız belirttiğimiz gibi Galata Tıp merkezi sizlere uygun fiyatlı ve oldukça hızlı bir şekilde hizmet veriyor olacaktır. Muayene saatleri ise hafta içi her gün sabah 09:00 ile akşam 18:30 olarak belirlenmektedir. Hata sonu da cumartesi günü hizmet verecek olan bölüm yine 11:30 ile öğleden sonra 15:30 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor olacak. Yani kolay ve uygun fiyatı olan bir adres arıyorsanız artık farklı bir hastane ya da klinik aramak zorunda kalmayacaksınız.

Ehliyet sağlık raporu almak için ödenecek ücret ne kadardır?

Ehliyet sağlık raporu için tam olarak net bir rakamı buradan belirtmek elbette mümkün değil ama Kabataş hastane Galata Tıp merkezi ile oldukça uygu fiyatlara bu işlemi yapabileceğinizi eklemek isteriz. Gel gitler olmadan ya da saatlerce beklemek zorunda kalmadan randevu ile kolayca işlemlerinizi yapabilecek ve raporunuzu alarak gerekli mercilere başvuru yaparak ehliyet adımlarınızı başlatabileceksiniz. Sizlerde daha ayrıntılı bilgi almak ve özellikle vakit kaybetmemek için randevu almak isterseniz o halde hemen http://www.galatatip.com.tr/ adresinden ulaşım sağlayınız ve randevunuzu alınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365