Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

En Çok Görülen Çamaşır Makinesi Arızaları

BLOG 25 Mayıs 2016
685 Kez Okundu.

En Çok Görülen Çamaşır Makinesi Arızaları

 

Son yıllarda oldukça etkin bir şekilde kullanılan çamaşır makineleri her ne kadar Arçelik teknolojisine sahip olsa da zaman içersinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebilir ki bu arızalanmalar genel itibari ile mekanik arızalanmalar olabiliyor. Çamaşır makineleri modern yüzyılda en çok kullanılan teknolojiler arasında kendisine yer buluyor. Yaşamın her alanında aktif şekilde kullanılan beyaz eşya teknolojilerinde en popüler teknolojik ürün haline gelen çamaşır makinelerinde Arçelik teknolojisi son derece kaliteli bir şekilde ve çok daha pratik bir şekilde çamaşırların yıkanabilmesine yardımcı oluyor.

 

Bu yüzden Arçelik markalı çamaşır makineleri arızalarına yönelik olarak profesyonel destek alınmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Dudullu Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınabilen mekanik arızalanmalara yönelik olarak hızlı ve etkin çözümler sağlanıyor. Arçelik markalı çamaşır makinelerinde en sık karşılaşılan ve doğrudan parça değişimlerinin uygulanması gereken mekanik arızalanmalar ise;

 

*Çamaşır makinesi kasnak ve kayışı

*Çamaşır makinesi körük ve hortumları

*Çamaşır makinesi tuş ve panel grubu

*Çamaşır makinesi kazan ve tamburu

*Çamaşır makinesi amortisör ve yayları şeklinde listelenmektedir.

 

Tüm bu parçaların değişimi sırasında Üsküdar Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından sadece orijinal yedek parça değişimi gerçekleştirilmektedir. Günümüzün en ileri teknolojilerini kullanan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde bu tip arızalanmalar son derece sık ve yoğun bir şekilde yaşanabiliyor. Parça değişimlerinde sadece orijinal yedek parçaların kullanılması ve ileri nesil teknolojiye sahip olan arıza onarım ürünlerinin kullanılması çamaşır makinelerinin yeniden ilk günkü performansında ve kalitesin de çok daha uzun süreler dayanıklılık gösterebilmesi sağlanıyor.

 

Özellikle de üstün hizmet anlayışı, orijinal yedek parça kullanımı ve 1.sınıf malzemeler iler gerçekleştirilen arıza onarım çalışmaları ile son derece kaliteli bir arıza onarımı tamamlanabilmektedir. Bu yüzden de günümüz modern çağında arıza onarım çalışması gerçekleştirilen çamaşır makinelerinin çok daha uzun süreklilik gösterecek şekilde kullanılması sağlanıyor. Maltepe Arçelik Servisi tarafından sunulan kaliteli ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde tüm Arçelik markalı tüm çamaşır makinelerindeki arızalanmaların en hızlı şekilde giderilmesini sağlayarak, müşterilerin mağduriyetlerinin en kısa süreler içerisinde sona ermesini sağlıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
250 Gram Denince Aklınıza İlk Gelen Nedir ?

250 Gram Denince Aklınıza İlk Gelen Nedir ?

12 Kasım 2015
1.444 Kez Okundu.
Kalbinizi Parayla Takas Ettiniz Mi?

Kalbinizi Parayla Takas Ettiniz Mi?

13 Mart 2016
1.570 Kez Okundu.
2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

29 Aralık 2015
2.458 Kez Okundu.
Diz Kireçlenmesinin Tedavi Yöntemleri

Diz Kireçlenmesinin Tedavi Yöntemleri

1 Nisan 2016
1.632 Kez Okundu.
Öpüşürken neden gözler kapanır?

Öpüşürken neden gözler kapanır?

13 Kasım 2015
1.745 Kez Okundu.
Knight Online Geri Dönüyor!

Knight Online Geri Dönüyor!

14 Ocak 2016
1.687 Kez Okundu.
Evren Bizim İçin Mi Oluştu ?

Evren Bizim İçin Mi Oluştu ?

27 Aralık 2015
1.879 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365