Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

En Ucuz iPhone Nereden Alınır?

MOBİL 2 Temmuz 2016
463 Kez Okundu.

En Ucuz iPhone Nereden Alınır?

Bir iPhone almaya karar verdiniz fakat alacağınız telefon için yeterli paranız yok. Bu durumda en ucuz iPhone satan yerleri araştırmaya başlıyorsunuz. Bugün sizlere en ucuz iPhone’u nereden alabileceğinizi gösteren bir liste oluşturduk.

Türkiye’de satılan iPhone’lar gerçekten çok pahalı bu durumda çoğu telefon kullanıcısı iPhone’u tercih edemiyor. Apple şirketinin uzun yıllardır devam ettirdiği satış politikası nedeniyle telefon kullanıcıları iPhone almak için yasadışı (illegal) bazı yöntemlere başvuruyor. Ama illegal yöntemlere başvurmadan da ucuz iPhone sahibi olabilirsiniz. Ucuz iPhone sahibi olmak için yurt dışından telefon almak en mantıklı olanı ve en çok yapılanıdır. Bu yazımızda yurtdışın da en ucuz iPhone alabileceğiniz yerlerin listesini çıkarttık.

1- ABD

Dünyada en ucuz iPhone’un satıldığı ve iPhone’ların anavatanı olan ülke ABD’dir. 1.722 TL vererek bir iPhone sahibi olabilirsiniz.

2- Hong Kong

Teknolojinin her alanda en üst seviyede kullanıldığı Hong Kong’da 1.739 TL vererek bir iPhone’a sahip olabilirsiniz.

3- Japonya

Gene teknoloji ülkesi olarak görülen Japonya’da 1.837 TL vererek son çıkan iPhone telefonu sahibi olabilirsiniz.

4- Güney Afrika

Ucuz bir iPhone almak istiyorsanız, 1.897 TL’ye bir iPhone satın alabilirsiniz.

5- Singapur

Eğer uçakta 14 saat gibi büyük bir zaman diliminde seyahat etmeyi seviyorsanız 1.903 TL ile bir iPhone sahibi olabilirsiniz.

iPhone telefonların en pahalıya satıldığı ülke çoğunuza göre Türkiye ama değil. En pahalı iPhone Brezilya’da satılmakta ve fiyatı tam 2.681 TL . Yani buda demek oluyor ki halimize şükretmemiz gerek çünkü Türkiye’de son model bir iPhone’un fiyatı 2.345 TL

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365