Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Ev Dekorasyonunda Antrasit Rengi Halılar

BLOG 6 Aralık 2016
258 Kez Okundu.

Ev Dekorasyonunda Antrasit Rengi Halılar

Dekorasyonun vazgeçilmezlerinden bir parça da bildiğiniz üzere zeminlerimizi süsleyen halılardır.

Sizlerde güzel bir ev dekorasyonu sahibi olmak istiyorsanız tercihlerimize güvenebilirsiniz. Dekorasyon tarzımızı bugün halılar ile anlatacağız. Ev dekorasyonun da antrasit rengi halılar son zamanlarda oldukça trend bir akım. Antrasit renkleri o kadar etkileyicidir ki her türlü kombine uyacak şekilde evinizi çevrelerler.

Antrasit renkli halılar oldukça evinizde güzel gözükecektir antrasit renkleri de bildiğiniz üzere siyahın biraz açık halidir yani duman rengine benzer siyah rengin de içinde bulunduğu asillikten dolayı antrasit rengi halılar evinizi dekor edecektir.

antrasit rengi halılar

Ev dekorasyonu için antrasit rengi halılar şıklığın ve zerafetin bir diğer adıdır. Kısa bir kombin yapacak olursak kırmızı l koltuklarının , siyah bir televizyon sehpasının olduğu bir odaya antrasit rengi halılar çok yakışacaktır. Çünkü bu renkler birbirisi içerisinde uyum sağladığından göze hoş ve alımlı gelecektir.

Antrasit rengi halılar oldukça çok tercih edilmesinin sebeblerinden bir tanesi ev dekorasyonu na uyum sağlaması ve diğeri de antrasit renginden dolayı herhangi bir lekeyi gizleyecek olmasıdır. Ev dekorasyonuna verdiğiniz önem sizi aile, iş ve sosyal alanlarda her zaman ön planlara çıkaracaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365