Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Fruit Splash

BLOG 21 Temmuz 2016
314 Kez Okundu.

Fruıt Splash

Oyun oynamak belki de bizleri günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan kurtaran en eğlenceli yoldur. Oyun oynamak har yaştan insanın bir ihtiyacıdır. Bu nedenle işimiz ne kadar yoğunda olsa, uykusuzda olsak, oyun oynamaya çok az bir zaman ayırmak isteriz ve kendimiz için o zamanı hep buluruz. Oyunlara artık sadece bilgisayardan değil tablet ve telefonlardan da ulaşmamız mümkün. Oldukça basit ama zevkli bu oyunlar bizleri mutlu etmeye yetiyor.
Son zamanların en popüler oyunlarından olan fruit splash oynaması oldukça basit ve zevkli bir oyun. Oyun bizi görsel olarak oldukça tatmin ediyor. Amacımız bir bıçak ile -ki bu bıçak sizin parmağınız oluyor- meyveleri kesmeye çalışmaktır. Meyveleri ne kadar çok parçalarsak o kadar puan aldığımız oyun her yaştan kullanıcıya kendini sevdiriyor.
İlerleyen zamanlarda meyveler yerine gelen bombaları kesmememiz gerekiyor. Eğer bu bombaları üç kez kesersek oyunu kaybediyoruz. Özellikle çocuklara dikkatli davranmayı öğreten oyun hiçbir sakıncalı içerik içermemekle beraber çocuklarımıza meyveyi sevdirmeyi başarıyor. Oyun oldukça basit ki küçük yaştaki çocuklarımız bile oyunu keyifle oynayabiliyor. Ayrıca o kadar zevkli ki yetişkinler bile oyundan keyif alıyor.
Uzun sürmemesi sebebiyle az bir zamanımız olsa da oynayabileceğimiz oyun bu zamanda bile bizi tatmin etmeyi başarıyor. Oyun genellikle kendi rekorunu kırmaya çalışmak üzere kurulmuş olsa da, bizim rekabetçi ruhumuz oyunu arkadaşlarımızın rekorunu kırmaya uğraşmamıza neden oluyor.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Banyo Dekorasyonu ve Dekoratif Fikirler

Banyo Dekorasyonu ve Dekoratif Fikirler

6 Nisan 2016
1.842 Kez Okundu.
En Güzel Aşk Şiirleri

En Güzel Aşk Şiirleri

18 Nisan 2016
2.267 Kez Okundu.
2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

2016 Yılında Çıkacak Yeni Akıllı Telefonlar

29 Aralık 2015
2.458 Kez Okundu.
90’lı Yılların Efsane 30 Dizisi

90’lı Yılların Efsane 30 Dizisi

5 Ocak 2016
2.544 Kez Okundu.
Google’dan Komik Hata!

Google’dan Komik Hata!

17 Ocak 2016
1.849 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365