Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

GTA 5’den Etkilenen 11 Yaşındaki Çocuk Polislerle Kovalamaca Yaşadı!

HABER, OYUN, TEKNOLOJİ 28 Kasım 2016
214 Kez Okundu.

Hergün milyonlarca ilginç olay yaşanırken bazıları inanılmaz derecede garip gerçekleşiyor yada meydana geliyordu. Kanada’nın Ontario kentinde gerçekleşen bu olayda ise Grand Theft Auto: 5 tutkunu olan 11 yaşındaki bir çocuğun GTA 5 oynadıktan sonra sokağa çıkarak polislerle kovalamacaya girmesi medyanın oldukça ilgisini çekti.

Polislerle yaya olarak değil, ailesinden habersiz anahtarları alarak ailesinin arabasını çalan küçük çocuk kullanımını bilmediği hâlde araba ile birçok yere kurallar tanımadan giderken, GTA 5’deki gibi tehlikeli hareketler sergiliyordu. Bunun üzerine polis harekete geçerek çocuğu yakalamaya çalıştılar. Ancak çocuk GTA 5’deki gibi son gaz gittiği için polisler yetişmekte güçlük çekmişti. Yaptığı anonslar ile yavaşlamasını söyleseler bile çocuk gaza basmaya devam etti ve GTA 5’i “gerçek hayatta” yaşadı.

Polisler aracı durduklarında ise şoför koltuğunda gördükleri küçük çocuk hepsini şaşırtırken olay büyük ölçüde dikkatleri çekti. Bir polis memuru Periscope kanalında o anda gördüklerini canlı yayın olarak yayınladı; Tweet paylaştı. İşte o Tweet:

tweet

Oldukça tehlikeli kovalamacanın sonucunda durdurulan arabanın içinde görülen küçük çocuk, ailesine bildirilerek merkezden ayrılırken ailesinin bu durumdan habersiz olduğu ortaya çıktı. Haberi olsa böyle birşeye izin vermezlerdi zaten. Sonucunda herhangi bir kaza meydana gelmeden ufak çocuk durdurulmuş, ailesine teslim edilmişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365