Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

İğneli epilasyon güvenli midir?

BLOG 22 Kasım 2016
158 Kez Okundu.

İğneli epilasyon güvenli midir?

İğneli epilasyon, kıl köklerinden gönderilen bir akımla kıl hücrelerine hasar vererek yok etmektir. İnce ve yumuşak yapıda iğnelerle kıl köklerine girilir ve hafif bir elektrik akımı ile köklerin yanması sağlanır. Hasar gören kıl sonrasında cımbızla çekilerek alınır. Epilasyon seanslarının aralığı ve sayısı kişinin cilt yapısına ve kıl yapısına bağlı olarak değişir. İğneli epilasyon uygulamada cilt renginin veya yapısının önemi yoktur, her türlü ciltte ve her türlü kılda uygulanabilir. Kişinin cilt yapısına ve hassasiyetine göre ayarlama yapılmalıdır, eğitimli ve uzman kişiler tarafından dikkatle uygulanması gereken bir yöntemdir. Tüylerden kurtulmak açısından etkili ve kalıcı çözümlerdendir.

İğneli epilasyon güvenli midir? Ağrı yapar mı?

İğneli epilasyon, güvenebileceğiniz ve hijyenik bir merkezde yapıldıktan sonra son derece güvenli ve etkili bir yöntemdir. Uygulama yapılırken kişiye özel iğneler kullanılmalıdır, farklı farklı kişilerde kullanılırsa bulaşıcı hastalık riski bulunabilir. Epilasyon sırasında çok fazla acı ve ağrı duymazsınız, kişinin ağrıya karşı duyarlılığı, kıl yapısı ve uygulama yapan kişinin tekniğine göre değişebilir. Kullanılan makinenin çeşidi de ağrı hissedilmesine etkendir.

İğneli epilasyon güvenli midir?

İğneli Epilasyon Uygulama Süresi Ne Kadar Uzayabilir?

Düzenli olarak seanslara gelindiğinde lazer epilasyona göre daha hızlı cevap verir, hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama süresi kişiden kişiye değişim gösterir, kılın yapısına ve yoğunluğuna göre değişebilir. Uygulamaya başladıktan hemen sonra farkı hissetmeye başlarsınız, ilk seans araları sık olurken sonraları aralıklar açılmaya başlar.

İğneli epilasyon vücudun her bölgesinde kullanılabilir, yüz bölgesinde kullanımı da uygundur. Özellikle bayanlar yüz bölgesi için tercih etmektedirler. Herhangi olumsuz bir sonuçla karşılaşma riskiniz oldukça düşüktür. Yeni sistem iğneli epilasyonda uygulama yapılan oldukça incedir, saç teli inceliğinde iğneler kullanılır. Kızarıklık, leke veya iz bırakma gibi bir durum söz konusu değildir.

İğneli Epilasyon hakkında daha fazla bilgi için http://www.epibeauty.com/igneli-epilasyon linkini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365