Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Instagram’a Yorumları Yanıtlama ve Beğenme Özelliği Geldi

MOBİL, TEKNOLOJİ 7 Aralık 2016
316 Kez Okundu.

Sosyal medya câmiasındaki en büyük fotoğraf ve video paylaşımına yönelik platformu olan Instagram, gün geçtikçe güncellenirken birkaç hafta önce getirdiği tasarım güncellemesiyle günümüze ayak uydururken yeni güncellemesi ile birçok kullanıcının istediği bir özelliği kullanıcılara sundu.

Birçok kullanıcı Instagram’da istediği özelliklerini belirtirken Instagram’ın geliştiricileri yaptıkları her güncellemede bunları dikkate alarak birçok büyük/küçük güncelleme yayınlıyor. Bunların dışında birçok güncellemenin geç geldiğini söyleyerek isteklerinin “görülmediğini” sanarak şikayet eden kullanıcılar, yeni gelen optimizasyon ve yorumlar ile ilgili güncellemeyi gördüklerinde rahat bir nefes aldılar. Yeni güncellemeyle en göze batan şey yorumlardaki yeni iki şık. Bunlardan birisi fotoğrafları beğendiğimiz kalp ikonu, diğeri ise daha rahat yanıt vermek için ekledikleri yeni güncelleme şu şekilde:

yeni-ozellik-1     yeni-ozellik-2

Resimlerde de (her ne kadar bulanık olsada) görebileceğiniz gibi yorumların altında küçük bir yazıyla “Yanıtla” yazısı gözükürken yorum yapan kişinin yorumunun sağında ise küçük bir kalp ikonu duruyor. Bu kalp ikonuna tıkladığımızda ise kullanıcının yorumunu beğenmiş oluyoruz. Bunun dışında yorum yanıtlama özelliği aslında yeni birşey değil ancak “daha rahat” yapmak için güzel bir yenilik. Eskiden bir kullanıcının yorumuna yanıt vermek için onun kullanıcı adını başında “@” işareti ile yazmamız gerekiyordu. Yeni güncelleme ile gelen “Yanıtla” yazısına tıkladığımızda ise Instagram otomatik olarak bize bunu yapıyor ve daha rahat bir şekilde uygulamayı kullanmamızı sağlıyor.

Bu işlemleri eğer gerçekleştiremiyorsanız Instagram uygulamanızı güncelleyiniz. Bunun için instagram apk linkinden apk dosyasını indirerek uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Sivilcelerden Kesin Kurtulmanın 5 Yolu

Sivilcelerden Kesin Kurtulmanın 5 Yolu

27 Ocak 2016
1.544 Kez Okundu.
Bir Gelenek: Meme Ütüleme İşkencesi

Bir Gelenek: Meme Ütüleme İşkencesi

27 Haziran 2016
1.067 Kez Okundu.
Şirket Kurmak ve İzinli İşler

Şirket Kurmak ve İzinli İşler

1 Ekim 2016
204 Kez Okundu.
Game of Thrones’un 6. Sezon Fragmanı

Game of Thrones’un 6. Sezon Fragmanı

5 Aralık 2015
1.504 Kez Okundu.
Kendini 3 kelimeyle anlatabilirmisin ?

Kendini 3 kelimeyle anlatabilirmisin ?

12 Kasım 2015
1.388 Kez Okundu.
2015’in En Şık 10 Kadını

2015’in En Şık 10 Kadını

26 Aralık 2015
2.374 Kez Okundu.
Ankara’da Gezilecek Yerler

Ankara’da Gezilecek Yerler

4 Eylül 2016
504 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365