Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

İtalyan Yemekleri Keyfi Eataly’de Çıkar

BLOG 25 Eylül 2016
324 Kez Okundu.

İtalyan Yemekleri Keyfi Eataly’de Çıkar

İtalyan yemekleri: http://eataly.com.tr/genel/restoranlar/

 

İtalyan yemekleri

İtalyan yemekleri

M.Ö. 4 yüzyıldan beri hayatımızda var olan, Antik Yunan, Antik Roma ve Arap gelenekleri ile harmanlanmış olan İtalyan yemekleri, büyük küçük demeden herkesin en sevdiği mutfak türleri arasında yer alıyor. Pizzadan makarnaya, peynirden etlere, kahveden tatlılara kadar bütün dünyaya nam salmış olan meşhur İtalyan yemekleri, İtalyan restoran devi Eataly’de hayat buluyor.

İlk kez 2007 yılında İtalya Torino’da açılan ve menüsünde bulunan en sevilen İtalyan yemekleri ile herkesin uğrak noktası haline gelen Eataly Restoran, Zorlu Center’da açtığı şubesiyle adından sıkça söz ettiriyor. Dünyanın en meşhur İtalyan yemekleri ile eşsiz bir menü hazırlayan Eataly şefleri herkesin damak zevkine hitap ediyor. Sadece yemekleri ile değil, meşhur İtalyan kahvesi ve tatlısı ile de dikkat çeken Eataly, aklınıza gelebilecek bütün lezzetleri bir araya topluyor. Eataly Restoran, sadece en kaliteli İtalyan yemekleri ile sizleri buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda size Eataly Market’ten onları satın alma imkanı da tanıyor.

İtalyan yemekleri nelerdir, sorusuna verilen ilk yanıtlar arasında yer alan makarna ve pizza gibi lezzetler Eataly menüsünün en sevilen ikilisi halinde. En iyi İtalyan şefleri tarafından hazırlanan İtalyan yemekleri isimleri arasında yer alan pizza, ravioli, lazanya, risotto gibi devleşmiş hamur ürünlerinin yanı sıra, di agnello, polette, di manzo gibi tadına doyum olmayan İtalyan et yemekleri de Eataly lezzetleri arasında bulunuyor. Geleneksel İtalyan yemekleri arasında özel yöresel lezzetler ise, adeta kendinizi İtalya’da hissetmenizi sağlıyor.

Eataly Restoran, sadece İtalyan yemekleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Eataly Atölye ile İtalyan yemekleri ile ilgili bütün püf noktaları da öğrenmenizi sağlıyor. Eataly şefleri tarafından verilen İtalyan yemekleri tarifleri, İtalyan yemekleri severler için müthiş bir fırsat yaratıyor. En sevilen İtalyan yemekleri tarifleri, Eataly şefleri tarafından mutfağınıza girerek sevdiklerinizle birlikte mükellef bir ziyafet çekmenizi sağlıyor. İtalyan yemekleri yapmanız için gerekli olan bütün malzemeleri Eataly Market reyonlarında bulabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Samsung’dan Siri’ye Yeni Rakip: Bixby!

Samsung’dan Siri’ye Yeni Rakip: Bixby!

2 Kasım 2016
202 Kez Okundu.
Buraya Girmek Öyle Kolay Değil…

Buraya Girmek Öyle Kolay Değil…

17 Aralık 2015
1.389 Kez Okundu.
GORA 2 Geliyor!

GORA 2 Geliyor!

17 Ekim 2016
449 Kez Okundu.
Gri Kaideler Arasında Hüzünlü Bir Yeşil

Gri Kaideler Arasında Hüzünlü Bir Yeşil

7 Eylül 2016
568 Kez Okundu.
Aslı Enver Beyazı Fena Trolledi

Aslı Enver Beyazı Fena Trolledi

30 Mart 2016
1.489 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365