Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Logan (Wolverine 3) Filminden İlk Fragman Geldi!

DİZİ & FİLM, TEKNOLOJİ, VİDEO 21 Ekim 2016
253 Kez Okundu.

Geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğum haberde yeni Wolverine filminin adını ve çıkış tarihini sizlere iletmiştim (O gönderiye isterseniz buradaki linkten ulaşabilirsiniz). Bugün ise yepyeni ve güzel bir haberler geri dönüyoruz.

Hepimizin bildiği ve yıllardır severek izlediği hatta bazılarımızın favori Marvel karakteri olan Hugh Jackman (Wolverine Karakteri), geçtiğimiz hafta Twitter’dan paylaştığı bir Tweet ile takipçilerine yeni filmin yolda olduğunu anlatırken yeni filmin adının Logan olduğunu söylemişti. Daha sonra yapılan yorumlarda da Deadpool’u canlandıran kişi olan Ryan Reynolds’ın fotoğrafta Wolverine’in elini tutan kişi olduğunu yazmıştı. Bugün ise filme ait mükemmel bir fragman geldi.

Henüz ilk  fragman olduğundan dolayı her ne kadar herşey belli olmasada daha şimdiden 2.5 Milyon izlenmeye ulaştı. Fragmanda Deadpool karakterine ait herhangi bir iz görünmezken Reynolds’ın attığı Tweet doğrultusunda ilerideki fragmanlarda olması bekleniyor. İşte fragman:


Fragman aynı zamanda desteklediği altyazı diller arasında Türkçe‘yide barındırması açısından birçok severi mutlu ederken, filme ait güzel bir fragman olduğu her hâlinden belli. Logan filminin güzel bir film olması dileğiyle…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365