Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Marmaris At Safari Turu

BLOG 27 Ekim 2016
196 Kez Okundu.

Marmaris At Safari Turu

Marmaris’te güzel bir tatil yaparken bu güzel ve asil hayvanların (at) üzerine tüm gam ve tasanızdan tamamen kurtulmak istemez misiniz? Şehir karmaşasının ve türlü koşuşturmanın içinde geçen hayatınızda bir daha kolay kolay böyle bir fırsatla karşılaşma imkânı bulamayacağınızdan dolayı bir kere daha düşünün deriz…

marmaris at safari turu
Marmaris Safari Turu Hangi Bölgeleri İçermektedir?
Marmaris At Safari Turu 1. derece doğal sit alanı olarak geçen bölgelerde Marmaris – Gökova arasında at gezileri için tasarlanmış olan alanlarda gün içinde düzenlenmektedir. Günü birlik olarak düzenlenen bu gezilerde at sırtında tüm negatif düşüncelerden arınarak etrafta bulunan yeşil ve mavi doğal güzelliklerin büyüsüne kapılacağınızdan emin olabilirsiniz. Diğer yandan sakın daha önce hiç ata binmemiş olduğunuzu dert etmeyin. Zira ziyaretçilerin birçoğu ilk kez bu muhteşem deneyimi yaşamakta ve yoğun keyif almaktadır. Her yaştan konuğun binebileceği eğitimli ve ılımlı atlar size muhteşem bir deneyim yaşatacak ve akıllarda kalıcı bir anı bırakacaktır.
Marmaris At Safari Turu Hangi Programları İçermektedir?
Öncelikle tur operatörleri sizleri servis aracılığıyla otellerinizden aldırır ve çiftliğe 30 dakika da varmanızı sağlamaktadır. Atlarla tanışma ve ısınma işleminin ardından 2 saatlik bir doğa gezisi sürüşü sizleri beklemektedir. Sonrasında çiftlikte kısa bir mola ve içecek ikramının ardından Marmaris’e varış yine servis araçları aracılığıyla sağlanacaktır. Öte yandan konukların elbette ki bu narin hayvanlar üzerinde gezinti yaparken dikkat etmeleri gereken unsurlar bulunmaktadır. Kısaca özetleyecek olursak at binişi sırasında ziyaretçilerin fotoğraf makinesi ve telefon gibi cihazlar kullanmaması önerilememektedir. Ek olarak da safari sırasında doğal ortam sıcak, ilklim, güneş ve hava koşullarından dolayı güneş kremi, uzun pantolon, spor ayakkabı, kısa ya da uzun şortlarınızı yanınızda getirmeniz tavsiye edilen ihtiyaçlardandır. Fiziksel engel ve sorunu olan kişilere bu tarz safari gezileri uygun görülmemektedir. Gezi süresinden bahsedecek olarsak gezi süresi toplamda 3 saat sürmektedir. Öte yandan her 2 saatte bir de hareket edilmektedir. Atlar profesyonel eğitimciler tarafından eğitimli olup, bakımlar düzenli yapılan atlar arasından seçilmektedir. Bu nedenle çekinmenize ve tereddüt etmeniz gerek yoktur.

Marmaris At Safari Turu hakkında daha detaylı bilgi için http://tr.excursionmarmaris.com/excursion/marmaris-turlari-marmaris-at-safari-2/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Mert Ali İçelli – Vur Beni

Mert Ali İçelli – Vur Beni

10 Mart 2016
1.672 Kez Okundu.
Koray Avcı – Sen (Official Video)

Koray Avcı – Sen (Official Video)

13 Kasım 2015
1.770 Kez Okundu.
Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme

Android Rootsuz Ekran Videosu Çekme

9 Şubat 2017
136 Kez Okundu.
Çarpıcı Ve Özel Modeller

Çarpıcı Ve Özel Modeller

13 Şubat 2017
88 Kez Okundu.
İstanbul’da Web Tasarım Ajansı CREAMIVE

İstanbul’da Web Tasarım Ajansı CREAMIVE

27 Kasım 2016
152 Kez Okundu.
İnsan barbie türkiye’ye geliyor

İnsan barbie türkiye’ye geliyor

12 Kasım 2015
1.928 Kez Okundu.
En Güldüren Televizyon Programları

En Güldüren Televizyon Programları

22 Aralık 2015
1.453 Kez Okundu.
Acer & Microsoft İş Ortaklığı

Acer & Microsoft İş Ortaklığı

11 Şubat 2016
1.498 Kez Okundu.
Bir Oyuncu Musun Yoksa Sıradan Bir İnsan Mı?

Bir Oyuncu Musun Yoksa Sıradan Bir İnsan Mı?

22 Aralık 2015
2.375 Kez Okundu.
Muhteşem Desenleri Olan Ruj Modelleri

Muhteşem Desenleri Olan Ruj Modelleri

5 Mart 2016
2.652 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365