Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Marmaris Jeep Safari

BLOG 23 Ocak 2017
119 Kez Okundu.

Marmaris Jeep Safari

Ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir safari macerası yaşamaya hazır mısınız? Bu etkinlik esnasında hem ulusal hem de uluslararası nam salmış olan Kız Kumu Plajı’nı da görme imkanına sahip olacaksınız. Marmaris Jeep Safari sizin ve ailenizin unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlar. Yapısı bakımından 600 metre uzunluk ve 5 metre genişliğe sahip olan plajda ailenizle ve sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirebilme imkanı bulacaksınız. Ayrıca birçok hizmetten biri olan rehber hizmeti de bulunan turumuz içinde, tur boyunca rehberiniz size gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve sizi gördüğünüz yerler hakkında bilgilendirecektir. Ayrıca rehberinizle iletişime geçerek, tur kapsamında yer alan su savaşları bölümünde gerekli olan su silahını 10 ₺ karşılığında temin edebilirsiniz.

Erken rezervasyon safari kurtarır

Tahmin edeceğiniz üzere talebin yoğun olduğu bu safari etkinliğine katılabilmek için minimum bir gün öncesinden rezervasyon işlemini yapmanızı öneriyoruz. Özel günlerde bu süre 3 ila 4 gün öncesine kadar uzayabilmektedir. Bu kadar yoğun talepte bulunulan ve hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerce de tercih edilen etkinlikte yoğunluk yaşanması durumu gayet doğal karşılanmalıdır. Safari süresi zarfında birçok premium imkana da sahip olacaksınız. Bunlardan bazıları sigorta, rehberlik, şoförlük, tur boyunca tüm giriş bedelleri, öğle yemeği ve otel transferi hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmetlerin hepsi, tur fiyatına dahildir. Peki bu tur kapsamında neler yapacağız? Yola ne zaman çıkacağız ve hangi güzergahtan ilerleyeceğiz? İsterseniz bu sorulara yanıt arayarak devam edelim.

Marmaris Jeep Safari[111]

Özel anlarınızı ölümsüzleştirin

Safari Turu güzergahı, sabah 09.30 itibariyle başlamaktadır. Size özel jeepleriniz vasıtasıyla, turun başlama noktasına getirilirsiniz. Katılımcıların gelme işleminin tamamlanmasının ardından 10.00 civarı etkinlik başlar. Öncelikle su savaşı alanına giderek bu etkinliğe katılabilirsiniz. Ardından Orhaniye Kızkumu Plajı’nda ara verilir. Sonrasında Turgutlu Köyü Şelalesi ziyaret edilir. Şelalenin suyu çok soğuk olmasıyla bilinmektedir. Bu arada bu özel anılarınızı ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz ve bu nedenle de kamera ile kayıt altına almayı düşünebilirsiniz. Peki bunu yapabilmeniz mümkün müdür? Mümkündür ancak safari şartlarında zarar görme riski olduğundan, gerekli tedbirleri almanızı öneririz. İsterseniz, tur boyunca profesyonel ekiplerimiz tarafından kaydedilen görüntüleri de safari sonunda satın alabilirsiniz.

 

Marmaris hakkında daha fazla bilgi almak için tr.marmaris.info sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Zatürreden Korunmanın Yolları

Zatürreden Korunmanın Yolları

8 Şubat 2016
1.452 Kez Okundu.
Fallout: New Vegas’ı Sadece 20 Dakikada Bitirdi!

Fallout: New Vegas’ı Sadece 20 Dakikada Bitirdi!

30 Aralık 2015
1.947 Kez Okundu.
Elçin Sangu Diziye Elveda Mı Ediyor!

Elçin Sangu Diziye Elveda Mı Ediyor!

6 Mart 2016
1.889 Kez Okundu.
Müthiş Piyasası Var! Ama Çok Canlar Aldı!

Müthiş Piyasası Var! Ama Çok Canlar Aldı!

19 Ocak 2016
2.060 Kez Okundu.
Marmaris Jeep Safari

Marmaris Jeep Safari

23 Ocak 2017
119 Kez Okundu.
Star Wars Şimdi Fallout 4’e de Girdi!

Star Wars Şimdi Fallout 4’e de Girdi!

24 Aralık 2015
1.501 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365