Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

PewDiePie: Aslında Hepsi Bir Şakaydı!

MAGAZİN, TEKNOLOJİ, VİDEO 9 Aralık 2016
332 Kez Okundu.

Bilip bilmediğinizi bilemem ancak dünyanın en büyük YouTuber’larından olan ve YouTube’dan inanılmaz gelirler kazanarak aynı zamanda YouTube’uda birçok yönden popüler eden, PewDiePie adlı kanal, YouTube’da 50 Milyon abonesi olan büyük bir kanal.

PewDiePie, 2 Aralık’da paylaştığı bir video ile kanalını 50 Milyon abone olduğunda sileceğini söylemişti. Buna sebep olarakta YouTube’un algoritmasının onu arka plana itmesi ve videolarının çoğunun trend videolar listesinde gösterilmemesi ve yeni algoritma ile gelen “Aktif Olmayanları Abonelikten Çıkarma” gibi bir sistem ile aktif olmayan aboneleri abonelikten otomatik olarak çıkartan YouTube’un bu algroitmasından dolayı şikayetçi oldu. Paylaştığı videoda bunları söyleyen PewDiePie, kanalı 50 Milyon aboneye geldiğinde sileceğini ve YouTube’u bırakacağını söyledi. Ancak bu olaylar PewDiePie’ın bugün attığı bir video ile yalanladı ve aslında sadece bir şaka yada pirim olduğunu ortaya çıktı. İsterseniz 50 Milyon abonede kanalını sileceğine dair paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Video aynı zamanda birçok altyazı dilini desteklerken Türkçe’de aralarında bulunuyor. Videoda da gördüğünüz gibi YouTube’un yeni algoritması ile gelen yeniliklerden şikayetçi olarken kendindende örnekler vererek bunlara katlanamayacağını ve 50 milyon aboneye ulaştığında kanalını sileceğini söyledi. Fakat bugün yüklenen bir videosuna göre bu sadece bir şakaydı. Aslında kendisi bile bu kadar büyüyeceğini düşünmemişti. Videoda da bunu dile getiren PewDiePie, yeni videosu ile kanalını silmeyeceğini, bunun bir şaka olduğunu ve kendinin bile bu kadar fazla tepkiyi beklemediğini söyledi. Aslında bu videoyu çekerken bile şakalar yapan PewDiePie, videosunda kanalını sildiğini göstermek isterken şaka olduğunu çaktırmadan birkaç ay önce açtığı “jack septieceye2” adlı kanalını siliyor. Bunuda “Kanalımı Siliyorum” başlığıyla YouTube’a yükleyen PewDiePie gene bir şaka ile birçok abonesini güldürürken sadece 7 günde yaklaşık 1.5 milyon abone kazanırken bu abonelerin abonelikten çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor ancak PewDiePie’ın küçük şakasını, küçük bir şakayla anlattığı o  videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
İdeal erkek nasıl olmalı?

İdeal erkek nasıl olmalı?

13 Kasım 2015
1.424 Kez Okundu.
250 Gram Denince Aklınıza İlk Gelen Nedir ?

250 Gram Denince Aklınıza İlk Gelen Nedir ?

12 Kasım 2015
1.444 Kez Okundu.
Bilginin Önemi Hakkında Çarpıcı Detaylar

Bilginin Önemi Hakkında Çarpıcı Detaylar

4 Aralık 2016
173 Kez Okundu.
Eski Telefonlar Geri Dönüyor !

Eski Telefonlar Geri Dönüyor !

7 Ocak 2016
1.431 Kez Okundu.
En Pahalı Derbi’ye Son 1 Gün

En Pahalı Derbi’ye Son 1 Gün

1 Nisan 2016
1.387 Kez Okundu.
Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Poster Geldi!

Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Poster Geldi!

19 Ocak 2016
2.359 Kez Okundu.
Seçkin Markaların Buluşma Noktası

Seçkin Markaların Buluşma Noktası

28 Haziran 2016
813 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365