Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Prison Break Yeni Sezonuyla Geliyor!

DİZİ & FİLM, HABER, VİDEO 12 Ocak 2017
84 Kez Okundu.

FOX şirketinin gelmiş geçmiş en büyük ve en muhteşem dizilerinden birisi olan Prison Break, geçtiğimiz yıllarda finalini yapmış olsa bile izleyicilerin inanılmaz ilgisi ve yoğun istekleri üzerine yeni sezon olarak değil ancak yeni bir seri olarak geleceğini açıklayalı birkaç ay olmasına rağmen milyonlarca kullanıcı inanılmaz bir bekleyiş içerisine girdi.

Televizyon serileri arasında yerini ilk sıralara yazdıran yabancı dizilerden birisi olan Prison Break, finalini yapmış, izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. FOX firması bu beğenileri ve yoğun istekleri gözardı edemeden istekleri yerine getirmeye başlayacağını ve yeni sezonun geleceğini açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda ise serinin geri döneceğini ve izleyicilere tekrar, yeni bir senaryo ile karşılaşacağını açıklayan FOX şirketi, yayınladığı fragmanlar ile izleyicileri büyük bir bekleyiş içine soktu. Daha sonrasında ise yeni sezonun tarihini vererek izleyicileri çok daha heyecanlandırırken gelen fragmanları izleyen dizinin severleri yeni sezonu sabırsızlıkla beklerken, FOX’un yeni sezondaki başarısını merak etmeye başladı. Fragmanlara göre diğer sezonlardan daha farklı olarak ana karakterin geri döneceği ve bu sefer onu kurtarmaya çalışacaklarını belirten fragmanlarda inanılmaz bir hikaye olacağını gösterirken, birçok yeni ve eski karakterler yeni sezonda yer alacak gibi görünüyor. Bunların dışında spoiler vermemek için eski sezonlarından alıntılar yapmadığım ancak dizinin inanılmaz olduğunu bildiğimden dolayı yeni sezonu herkes gibi bende sabırsızlıkla beklerken çıktığı günden itibaren izlemeye ve incelemeye devam edeceğim.

Eğer sizde daha önce yabancı dizi izlemediyseniz veya izleyip daha önce Prison Break’i hiç duymadıysanız yabancı diziler arasında izleyebileceğiniz en iyi serilerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Daha fazla heyecanlandırmadan işte yeni sezona ait mükemmel bir fragman:Fragmanlarda da gördüğünüz gibi inanılmaz bir hikaye ile geri dönecek olan dizinin yeni sezon tarihi ise 4 Nisan 2017 olarak gözüküyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bazen Küfür Etmek İstersin…

Bazen Küfür Etmek İstersin…

13 Kasım 2015
1.544 Kez Okundu.
Hamileyken Bebeğinize Müzik Dinletmek!

Hamileyken Bebeğinize Müzik Dinletmek!

1 Ocak 2016
1.632 Kez Okundu.
Bademcikler Ne Zaman alınmalıdır?

Bademcikler Ne Zaman alınmalıdır?

14 Mart 2016
1.498 Kez Okundu.
Suriye sınırında düşen uçak !

Suriye sınırında düşen uçak !

24 Kasım 2015
1.444 Kez Okundu.
İninal Mi? PayPal Nakit Kart Mı?

İninal Mi? PayPal Nakit Kart Mı?

6 Mart 2016
2.430 Kez Okundu.
İnsan Dışkısı İle Enerji Üreten Tuvalet

İnsan Dışkısı İle Enerji Üreten Tuvalet

6 Haziran 2016
460 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365