Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Salon Dekorasyonunda Fantastik Fikirler

BLOG 9 Şubat 2017
87 Kez Okundu.

Salon Dekorasyonunda Fantastik Fikirler

Evinizi parçalara ayırdığınızı düşünün ve bu parçaları tek tek güzelleştirmeye başlıyacaksınız. Öncelikle parçaları güzelleştirmeye salonunuzdan başlayacağınıza eminim. Salon bir evin en iyi dekor edilmesi, en güzel görünmesi gereken kısmıdır. Bu yüzden salon dekorasyonu na önem vermeniz gereklidir.

salon dekorasyonu

Salon dekorasyonu için bir köşeden perspektif olarak baktığınızda gözümüze ilk çarpan mobilyalar ve renk uyumu olacaktır. Salon dekorasyonunda mobilyaları salonda bulunan halının koltukların fiskosun rengine bakarak şekillendirilmesi gereklidir. Eğer ağır ve çağdaş bir salon dekorasyonu planınız varsa bu çeşit bir salon dekorasyonunu kahverengi renklerle sağlayabilirsiniz. Küçük ve şık bir salonunuz varsa bu salonu dekore etmenizde beyaz renkler odanızı belirgin açık renkli ve uyumlu gösterecektir.

Siz salonunuzu dekore etmeye karar verdiyseniz salon tasarımları konumuzu inceleyebilirsiniz. Evinizin metrekaresi, oda sayısına göre salon tasarımı değişebilmektedir. Salon tasarımı nda duvarlarda önemli bir unsur taşımaktadır. Salon tasarımı özenle yapılması gerekir. Örnek verecek olursak siz canlı renklere karşı haz duyan birisiniz bu bağlamda koltuğunuzu kırmızı halınızı sarı duvarınızı yeşil gibi canlı renklerden seçerseniz istediğiniz salon tasarımına ulaşmakta güçlük çekeceksiniz.

Kaynak dekorasyonu net ile beraber aradığınız salon dekorasyonunu, salon tasarımını seçmek için elinizin altında binlerce seçenek olacaktır. Kaynak dekorasyonu net uzun yıllardır salon tasarımı seçmek isteyen bayanlara yönelik hizmet vermektedir. Salon tasarımınızı seçmeden önce parlak fikirlerimizden yararlanmayı unutmayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
183 Yaşındaki Kaplumbağa

183 Yaşındaki Kaplumbağa

10 Ocak 2016
2.179 Kez Okundu.
Türk Hackerlar, Anonymous’u Hackledi!

Türk Hackerlar, Anonymous’u Hackledi!

4 Ocak 2016
2.133 Kez Okundu.
Zatürreden Korunmanın Yolları

Zatürreden Korunmanın Yolları

8 Şubat 2016
1.452 Kez Okundu.
Kız Erkek İlişkinlerinde Ailenin Yeri

Kız Erkek İlişkinlerinde Ailenin Yeri

12 Eylül 2016
338 Kez Okundu.
Dünya’nın En Güzel Kütüphaneleri

Dünya’nın En Güzel Kütüphaneleri

30 Ocak 2016
1.908 Kez Okundu.
Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği

Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği

14 Nisan 2016
1.243 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365