Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Şerit Led Nedir?

BLOG 22 Ekim 2016
224 Kez Okundu.

Şerit led nedir?

Şerit led’ler küçük mini ampüllerin bir şerit üzerine dizilmesi ile oluşan esasında minik LED ışıklardır.Genel bir metre led şeritinde 60 adet led buulunur kullanıma göre tek çipli veya üç çipli olanlarıda mevcuttur Genelde 1 metrede 60 LED bulunur. Tek çipli ve üç çipli olanları mevcut olmakla birlikte yaygın olarak tek çipli ve metrede 60 led bulunan şerit LED’ler kullanılmaktadır. Bununla beraber metrede 30 led bulunduran 3 çipli ledler de mevcuttur. LED şeritin uygulaması kolaydır, kendinden yapışkanlı olup metal, cam, ahşap hatta boyalı duvar yüzeylerine kolaylıkla yapışır. Bu ledlerin hemen hemen tümü 12 volt DC akım ile beslenir. Bu sebeple şerit ledler için 220 voltu 12 volta düşüren adaptörler kullanılır.

Ucuz şerit led

Ucuz şerit led

Şerit LED Montaj

Şerit Led ürünleri, arkasındaki yapışkan çıkarılıp istenilen yere uygulandıktan sonra şebeke gerilimini uygun değerlere düşürecek olan led adaptörü ile elektriğe bağlanmalıdır. Kullanılacak ürünün metrajına göre istenilen akım değeri hesaplanarak adaptör seçilmesi gerekmektedir. Bunun için lütfen bize ulaşın yardımcı olalım.

Ucuz Şerit LED Bulmak

Ucuz şerit led adresi her zamanki gibi istanbul karaköy semtinde yer alan elektrikçilerdir buradaki elektrikçiler arasında en iyisini sizlere sunmak istiyorum Led Avrupa karaköyde en iyi elektrik malzemeleri satanlar arasında yer alan bir şirket.
Ürünleri 2 yıl garantili ve satış sonrasında da sizlere destek sunuyorlar.

Şerit led fiyatlatlarını görmek için

http://ledavrupa.net/urunler/serit-led/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365