Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Sevdiğim Kızla Medyum Olcay Hoca sayesinde barıştım

BLOG 10 Mart 2017
89 Kez Okundu.

Sevdiğim  Kızla Medyum Olcay Hoca sayesinde barıştım.

Arkadaşlar Olcay Hocayı daha önce duymuştum. Ama Olcay Hoca sayesinde çok sevdiğim sevgilimi geri kazandım. Allah üzerimde şahit ya bir gün onu arayacağım, yardım isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Hani derler ya düşmez kalkmaz bir Allah. İnsanoğlu ne yaşayacağını bilmiyor, başımıza ne geleceğini bilmiyoruz.  4 yıldır devam eden çok güzel, çok güvendiğim, evlenmeyi planladığım bir sevgilim var. Şimdiye kadar evlenemedik çünkü askerliğim, işimi oturtmam baya zaman aldı. Benim canım Zeynebim de hep yanımda hep destek oldu bana, Zeynep in emeği büyüktür üstümde. Bir günden bir güne yanlışını, kötülüğünü, yanlış bir davranışını görmedim. Dünyalar güzelidir ama kimselere bakmaz, yüz vermez.

Ben bir yanlış yaptım, bir gecelik heves uğruna yanıldım, yenildim saçma sapan bir kadınla birlikte oldum. Hani biz erkekler elimizin kiri diye bakarız ya. Ama zeynep olanları öğrenmedi, kendi gözleri ile gördü. En kötüsünü yaşadım. O anı anlatamam. Allahım ben öleyim dedim. Zeynep beni terk etti. Ne ettim, nasıl çabaladım anlatamam. Ama onurlu kızdır zeynep. Asla affetmem dedi. Hayatım kaydı. Ben zeynepsiz nasıl yaşarım. Onu çok seviyorum.

aşk büyüsü

Tamam saçma bir hata yaptım. Ama onca yılımız, emeğimiz var birbirimizde. Tam da askerlik, iş vs bitti artık evlenelim diye düşünürken zeynep i kaybettim. Hayatım kaydı, nefes alamadım, çok acı çektim ama zeynep dönmedi. Arkadaşlarım Olcay Hocayı tavsiye ettiler. Onların da işi düşmüş benzer durumlarda Olcay Hocaya ve çözüm bulmuşlar. Sen bir hata yaptın ama zeynep i geri kazanmak istiyorsun, hatanı anladın düzeltmek istiyorsun dediler. Amacım kötü bir şey yapmak değil sonuçta. Aradım Olcay Hocayı. Beni dinledi, hata yapmışsın ama bunu anlaman güzel sana yardım edicem dedi. Zeynep ve benim için geri aşk büyüsü yaptı. Sonucu büyük merakla bekledim. Olcay Hoca işlemi yaptıktan 20 gün sonra telefonlarımı hiç açmayan Zeynep telefonumu açtı. Benimle konuştu. İnanamadım. Sonra Zeyneple buluştuk. Allahım dünyalar benim oldu. Kaç ay ne ettiysem asla konuşmamıştı benimle. Olcay Hoca işlemi yaptıktan sonra konuştu benimle zeynep ve şimdi yakında nişan yapıcaz. Ben hatamı anladım bir daha sevgilimi üzecek bir şey yapmam, tövbeler olsun. Ama Olcay Hoca olmasaydı kaybetmiştim aşkımı. Allah razı olsun Olcay Hocadan. Biribirini seven iki insanı tekrar biraraya getirdi.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Mr.Robot 1. Sezon İncelemesi

Mr.Robot 1. Sezon İncelemesi

17 Şubat 2016
1.676 Kez Okundu.
Telefonlar Yarım Saatte Şarj Olacak

Telefonlar Yarım Saatte Şarj Olacak

30 Haziran 2016
401 Kez Okundu.
Konya’da Şimdide Bir Lise Soyuldu!

Konya’da Şimdide Bir Lise Soyuldu!

14 Ocak 2016
1.939 Kez Okundu.
Bir Bugatti Sahibi Olmak Ne Kadar Masraflı?

Bir Bugatti Sahibi Olmak Ne Kadar Masraflı?

14 Nisan 2016
1.374 Kez Okundu.
Mars’tan İnanılmaz Görüntüler Geldi.

Mars’tan İnanılmaz Görüntüler Geldi.

22 Ekim 2016
227 Kez Okundu.
Tatlı İntikam 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Tatlı İntikam 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

19 Nisan 2016
1.781 Kez Okundu.
Başı Kopan Bebeğe Bakın Ne Yaptılar

Başı Kopan Bebeğe Bakın Ne Yaptılar

30 Aralık 2015
1.707 Kez Okundu.
Bakan Kişiyi Makyajlı Gösteren Ayna!

Bakan Kişiyi Makyajlı Gösteren Ayna!

11 Ocak 2016
1.717 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365