Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Slenderman Belgeselinden İlk Fragman!

DİZİ & FİLM, HABER, VİDEO 15 Kasım 2016
203 Kez Okundu.

Oyunu ile dünyaca tanınan, sürekli kaçıp durduğumuz yüzü olmayan uzun adam Slenderman, geçtiğimiz yılda yaşanan bir olay ile 12 yaşındaki bir kız tarafından görüldüğü iddiasıyla HBO adlı şirket tarafından belgesele “dökülecek” olan film, birçok kişinin ilgisini çekmekte.

Oyunlardan tanıdığımız Slenderman hepimizin bildiği gibi sadece bir oyun karakteriydi; ancak iddialara göre 12. Yaşındaki bir kız tarafından görülmesi sonucu belgesele dökülecek olan filmin konusu oldukça ilgi çekici olurken yayınlanan ilk fragmana göre oldukça korkunç bir belgesel olacak gibi. Filmin konusu 12. Yaşında bahsettiğimiz küçük kızın Slenderman tarafından ailesinin katledilmesi üzerine verilen röportaja göre yapılacak yeni belgesele göre oldukça korkunç yapımlardan biri olacağa benziyor.

Verdiği röportaj sırasında “O kim?” sorusuna yanıt olarak “Bir adam.” cevabını veren küçük kız, oldukça korkunç bir olay yaşamakla kalmayıp hayatta kalmayı başarmış. Verdiği diğer röportajlar şu şekilde:

  • 6 feet ve 14 feet arası her yerde olabiliyor.
  • Suratı yok.
  • Derisi beyaz.
  • “Onu gördüğün sırada ne hissediyordun?” -Aman Tanrım, gerçekten oluyor.

Söylediği sözleri söylerken bile korkmuş gözüken küçük kızın anlattığı olaylar baz alınarak HBO tarafından yapılacak yeni bir belgesel olan bu filmin adı Beware the Slenderman olarak seçilmiş, daha fragmanından büyük bir kitleyi etkilemeyi başarmış gibi görünüyor. İşte o korkunç fragman:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365