Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Sosyal Medya Kullanımı Hakkında Bilgiler

BLOG 10 Kasım 2016
189 Kez Okundu.

Sosyal Medya Kullanımı Hakkında Bilgiler

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazlarından biri haline gelmiştir. Sosyal medya deyince aklımıza ilk gelecek olan facebook, instagram, twitter olabilir. Sosyal medya kullanımı ülkemizde oldukça fazladır. Sosyal medya insan hayatı için önemli bir yere sahiptir.

sosyal-medya

Sosyal medya ile yaşadığınız anları başka arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşabilir ve onların sizlerle olan etkileşimini arttırabilirsiniz. Sosyal medya ile popüler birisi olmanız da mümkün! Yaptığınız paylaşımlar ne kadar dikkat çekerse o kadar kişi tarafından beğenilir. Her ne kadar beğeniniz artarsa sizin takipçiniz artacağından daha tanınır bir kişi haline gelebilirsiniz. Sosyal medyada olan bitenden anında haberdar olmak istiyorsanız vereceğimiz siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Ülkemizde yeni yayın hayatına giren bir uygulamadan söz etmek istiyorum. Bu uygulamanın adı for8. for8 nasıl kullanılır hakkında da bilgilere yer vereceğim. Yeni kişilerle iletişim kurmayı seviyorsanız ve onlarla tanışmak niyetindeyseniz for8 uygulaması size yardımcı olmak için burada. Bilgisayar başında durdukça sosyal hayattan geri kaldığınızı düşünmeniz oldukça doğal for8 ile beraber 8 saniye süren kısa videolar hazırlayarak başkalarıyla iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.

Sosyal medya platformuna çok hızlı bir adım atan for8 uygulaması şuan 35 binden fazla indirilme sayısına ulaştı. Size uygun olabilecek kişi ile sizi eşleyen uygulama şuana kadar 11 bin kişiyi eşledi. Uygulama apple telefonlar için appstore de ve android telefonlar için google play store’da yerlerini almış durumda. Uygulamayı indirdikten sonra üye olarak veya facebook hesabınızı bağlayarak profilinizi oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturmanız sırasında 8 saniyelik kendinizi tanıtan bir video çekin ve insanların sizi tanımasına yardımcı olun.

Kadın üyelere bedava ama erkeklere ücretli olan muhteşem bir uygulama da Richy uygulaması. For8 uygulaması ile aynı mantıkta olan richy uygulamasıyla başkaları ile rahatça iletişim kurabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanmak isteyen erkekler her ay ufak bir ücret vermek zorundalar. Richy uygulaması kullanmanın amacı özellikle zengin erkekler ve güzel bayanları bir araya getirmek. Bir iş gezisine giden bir kişi bu uygulama sayesinde kendine eşlik edebilecek bir bayanı bulabilecek. Uygulama çok hızlı bir giriş yaparak 400 bin kullanıcıya ulaşmış durumda. Güzel bayanlarla sohbet edip videolaşmak için daha neyi bekliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365