Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Steam Sunucuları Çöktü!

HABER, İDDAA, TEKNOLOJİ 23 Aralık 2016
214 Kez Okundu.

Yıllardır elektronik oyun alım-satım platformu olarak ilk sırasını koruyan Steam, dün akşam 21:00’da başlattığı indirimlerin üzerine yaşanan sıkıntılar kullanıcılar tarafından her sene olduğu için normal olarak karşılandı. Geçtiğimiz saatin içerisinide ise geçtiğimiz yıllardan farklı olarak sadece Steam sitesinin sunucuları değil, Steam’e ait tüm sunucular çöküş yaşadı.

Yapılan birçok indirimde Steam mağazasını barındıran sunuculardaki yoğunluk nedeniyle yaşanan çökme sorunları dün itibariyle başlamışken bugün birçok sunucu farklı bir çöküş yaşadı. Steam’in sahip olduğu sunucular çökerek oyuncular, oyun oynayamadı. Steam sunucularının çökmesi üzerine Steam sunucularını kullanan oyunları çok oyunculu oynama fırsatı bulunmazken Steam arkadaşlarınıda görmek mümkün olmadı. Şuanda ise Steam’den çıkıp girmeye çalıştığımızda karşımıza gelen ekran Steam’ın sunucularının bu sefer büyük bir çöküntü yaşamasın olmasıydı.
sitiiim

Fotoğraftan da anlaşıldığı üzere Steam sunucuları ve Steam tarafından oyunlar için kullanılan sunucularda yaşanan çöküntü sonucunda birçok sunucu devre dışı kalarak oyuncular için hizmet vermeyi kesti. Bu sorun ne kadar sürecek bilinmez ancak Steam bu durumdan çok fazla şikayet ve gelir kaybedeceği kesin.

Bunların dışında ortaya atılan birkaç iddiaya göre Steam sunucuları şuanda bakımda olarak söyleniyor. Fakat bunu destekleyecek pek bir resmi kanıt yok. Şimdilik görüşler çöktüğü durumunda. Steam’in durumunu buradaki siteye giderek kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365