Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Steam Yılbaşı İndirimlerine Saatler Kaldı!

HABER, OYUN, TEKNOLOJİ 22 Aralık 2016
155 Kez Okundu.

Hergün milyonlarca dolar kazanan dünyanın en büyük elektronik oyun ve program alım-satım platformu olan Steam, her geçen gün kendini yenilerken ve belli günlere özel indirimler yaparken bir yılda yaptığı en büyük indirimlerden bir tanesi bu gece başlıyor!

Yılbaşı indirimi olarak gelecek olan indirimde birçok oyun ve uygulama indirime girecek, yılbaşı indirimi olduğu içinde normalinden de daha fazla gireceği tahmin ediliyor. Bundan önce yapılan yaz indirimlerinden faydalanan kullanıcılar inanılmaz bir şekilde Steam sunucularına akın ettilerki Steam sunucuları çökmekten kurtulamadı. Birçok kullanıcı erişmekte sıkıntı yaşarken birçok indirimde de aynı durum meydana geldi. Bu sene farklı mı olacak bilinmez ancak milyonlarca oyuncu aynı anda bir platforma ve belli sunuculara bağlanacağı için eğer gelişmiş bir sunucu sistemi kurulmadıysa Steam sunucuları daha indirimin ilk saatlerinden çökecek ve oyun alımları zorlaşacak. Tabi 11 gün olacak olan bu indirimlerde her gün bu sıkıntılar yaşanamayacak; oyuncular oyunlarına kavuştuktan sonra sunucularda yaşanacak olan rahatlık sonrasında sunuculara erişim tekrar açılacak ve birçok kullanıcı biriktirdikleri paraları Steam’e “akıtacak”. Neredeyse bir buçuk saatten az kalan indirimler Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak ve 2 Ocak 2017 Pazartesi günü 20:00’da bitecek.

Yılbaşı indirimleri sadece Steam ile sınırlı kalmayacak, birçok büyük şirketlerde de (Amazon, AliExpress vb.) yaşanacak olan bu indirim birçok kullanıcının cüzdanlarını boşaltacak. Şimdiden hayırlı olsun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365