Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Telefonunuza Android 7.0 Nougat Arayüzünü Yükleyin!

MOBİL, TEKNOLOJİ 29 Eylül 2016
390 Kez Okundu.

Bildiğiniz son çıkan Android sürümü 7.0, kullanıcıların oylaması ile isim verilme projesinde Türkler her ne kadar “Namık” yazsada Android 7.0’ın adı Nougat (helva) oldu. Android 6.0’dan sonra oldukça güzel bir arayüze, pil kullanımına ve performansa sahip olan bu yeni sürümdeki özelliklerini her ne kadar telefonunuza ekleyemesenizde özel bir ROM yüklü olan telefonunuza bir Xposed modülü olarak yükleyebilirsiniz.

Bu işlemleri yapmadan önce cihazınıza Xposed Framework’ünü yüklemeniz gerekir, ancak konumuz arayüzü değiştirmek olduğu için burada nasıl olduğunu anlatmayacağım. İnternetten cihazınızın Android sürümüne göre araştırma yapabilirsiniz.

Xposed’ı kullanabilmek için “root” yetkinizin olması gerekmektedir! Zaten bu işlemleri yapabilecek bir kişiyseniz cihazınıza “root’ta atabilirsiniz.

Eğer Samsung kullanıyor ve Samsung’un kendi arayüzünü (TouchWiz) kullanıyorsanız, herhangi bir CyanogenMod bazlı custom ROM yüklemeden bu işlemi yapmayın! Aksi taktirde hiçbir sorumluluğu üzerime almayacağım!

  • Cihazınızın işlemcisine ve sürümüne göre internette aratarak varsa Xposed Framework’ü ve Xposed Installer uygulamasını cihazınıza yükleyin.
  • Sonrasında bu linke tıklayarak .apk dosyasını indirin ve kurun.

yardim

  • İndirdikten sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz, fakat uygulama Xposed Installer üzerinden etkinleştirilmediği için arayüzde herhangi bir değişiklik yapamayacaktır. Şimdi şu adımları takip edin; Xposed Installer > Modüller > Android N-ify‘ın yanındaki kutuyu işaretleyin ve cihazınızı ister Xposed Installer uygulamasının içerisindeki yeniden başlat menüsünden (Framework > Hızlı/Yeniden Başlat) istersenizde normal olarak yeniden başlatabilirsiniz.
  • Sonrasında ise cihazınızda bir değişik olduğunu farketmiş olmanız gerekmektedir. Eğer bir değişiklik yoksa muhtemelen Xposed Framework yükleme işleminde bir hata yapmışsınızdır. İyi bir araştırma yaptığınızdan emin olun!
  • İşlemler tamamlandıktan sonra cihazınız aşağıdaki resimlerdeki gibi gözükmelidir; bu görünümleri isterseniz modülün uygulamasına girerek kişiselleştirebilirsiniz:

ayarlar  durum-cubugu   uygulama-ayarlari

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365