Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Trakya’da Emlak Piyasası Ne Durumda ?

BLOG, DOĞA, HABER 23 Kasım 2016
170 Kez Okundu.

Emlak piyasasının hızla yükseldiği son dönemlerde öncelikle İstanbul ve diğer illerden trakya bölgesine hızlı bir geçiş yaşanmakta özellikle Tekirdağ/Çerkezköy bölgesi yıllık 30 bin civarı aldığı göçle trakya’nın en çok talep gören bölgesi olmuş durumda. Çerkezköy ve çevresinde bulunan 300’e  yakın fabrika sayısı ise  göç nedenlerinde en büyük faktör olmuştur. Ayrıca yoğun trafikten çevre kirliliğinden ve aşırı gürültü  gibi bir çok nedenden dolayı temiz hava  için ideal tertemiz bölgelerde mevcut ve şehir stresinden bıkan insanlar için adeta cennet görünümün de çok güzel yerler bulunmakta.  ELMA gayrimenkul

İstanbul’dan Trakya bölgesine sürekli gelen fabrikalar  ve son dönemlerde haberlerde de çıkan askeriyenin trakya bölgesine geçme durumu piyasayı baya hareketlendirdi. Şimdi durum ne ona bakalım. Çerkezköy’ de bulunan ELMA GAYRİMENKUL sahibi KADİR KENAR’la yapmış olduğumuz görüşmede Kapaklı bölgesinin ilçe olmasından dolayı kapaklı’da bulunan arsa fiyatları %70 oranında ve hatta %100 oranında artmış bulunmakta. Çok hızlı bir şekilde yükselişinden dolayı kapaklı en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Kapaklı’da elektrik, su ve yolu olmayan yerlerin metre kare fiyatı 500 tl’den başlamaktadır. Bu fiyatlar  çok fazla abartılı fiyatlar olmaktadır. Ama müşterilerimizin ağır talebi doğrultusun da satışlar gerçekleşmektedir.

Bu bölgeye yatırım yapmayı düşünenlere önereceğim bölge SARAY bölgesi BÜYÜK YONCALI ve sanayinin en yeni yapılaşmaya başlamış bölgesi BEYAZKÖY’ü öneriyorum. Beyazköy’de arsa fiyatları 190 tl’den elektrik,su ve yol bulunmakta olup satışı yapılmaktadır.

Çerkezköy’de bulunan ELMA GAYRİMENKUL olarak size TRAKYA bölgesinde yatırım yapmayı düşündüğünüz bir yer için her türlü desteği vermeye hazır olup her türlü bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ADRES : G.O.P MAH. ERDÖLEN SOK. NO : 5 ( PTT KARŞISI )  ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ

İRTİBAT TEL : 0532 769 45 98

elma-gayrimenkul-cerkezkoy

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365