Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Xiaomi’den Bükülebilir Akıllı Telefon Mu Geliyor?

HABER, MOBİL, TEKNOLOJİ, VİDEO 15 Ekim 2016
202 Kez Okundu.

Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi birçok büyük telefon şirketini yaptığı telefonlarla alt-üst edebilecek marka olan Xiaomi (şaomi), piyasaya sunduğu birçok telefon ile amiral gemisi katili olmayı başarmışken tamamen fiyat/performans ürünü olmayıda başarmış durumda.

Çin’in iPhone’u dediği telefonda arayüz olarak kendilerinin geliştirdiği iPhone’un benzeri arayüz olan MIUI’ı kullanan Xiaomi bu arayüz ile birçok yönden saf Android’den daha başarılı olmuş, özellikle arayüzünün pil kullanımı düşük olduğu ve kullanım kolaylığı açısından benim bile inanılmaz ilgimi çeken Xiaomi geçtiğimiz günlerde YouTube’a sızdırılan bir video ile arayüzünün kullanıldığı bükülmüş bir telefon kullanıldığını görüyoruz. Bu arayüz Xiaomi’ye ait olduğundan dolayı telefonun Xiaomi’ye ait olma olasılığı oldukça yüksek. İşte o video:


Bükülebilir telefon teknolojisi pek dikkatimi çekmemiş olsada bu videodan sonra gerçekten muhteşem şeyler yapılabileceğini anlıyorum ve çıksa kullanmak isterim diyebilirim. Sizde görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

günün maçları
mariobet365