Antalya Koltuk Yıkama da Bir İlk

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Bayrak Polemiği!

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Çamaşır Makinesi Arızası ve Onarım Çalışmaları

Yerli Hacker Filmi Tehdit: Siber Çöküş İptal Edilebilir!

DİZİ & FİLM, HABER, TEKNOLOJİ, VİDEO 14 Aralık 2016
267 Kez Okundu.

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı bir fragmandan sonra yaptığım haber ile birlikte Türkiye’de ilk olarak bir hacker filminin çekileceğini duyurmuştum (isterseniz o yazıya buraya tıklayarak erişebilirsiniz). Bugün ise Türkiye’nin ilk “farklı” içerikli filmi olan Tehdit filminin iptal haberini duyuracağım.

Öncelikle Türkiye’de çekilen ilk hacker filmi olarak tarihe kesinlikle adını yazdıracağından emin olduğumuz film, çekildikten sonra sinemaya sürebilmek ve masrafları gidermek adına birçok yere sponsorluk başvurusu ve kullanıcılarından isterlerse Fongogo adlı bir siteden bağış yapmalarını istedi. Resmi Facebook sayfalarında paylaşılan bir gönderiye göre Fongogo üzerinden yapılan bir bağış sahte kredi kartıyla yapıldığı için fonlama desteği Fongogo tarafından iptal edilmiş ve filmin aldığı bağışlar verenlere geri iletilmişti. Bunu bir maille haber alan ekip kredi kartından gelen parayı geri iade etmeyi, fonlamanın sonmamasına ısrar etselerde Fongogo ekibi aldığı şikayet üzerine fonlamayı direkt olarak iptal etti. Daha sonrasında ise resmi Facebook hesabında paylaştığı gönderiyle birçok genci üzen film Türkiye’de farklı bir film olmayacak gibi duruyor. İşte Facebook’da paylaştıkları o gönderi:

tehdit

Gerçek olup olmadığı henüz bilinmesede Fongogo tarafından taraflarına iletilen bir mail ile kullanıcılarını “çalıntı bir kredi” kartından gelen bağış doğrultusunda fonlamanın iptal edildiğini duyuran Tehdit: Siber Çöküş ekibi, diğer bağışçılardan topladıkları 1.500 TL’yi geri iade edeceklerini  duyurdu.

Tehdit ekibi daha önce birçok yerden sponsorluk almak isterken başvurdukları “Türk Telekom” şirketi tekliflerini reddeterek Türkiye’ye yeni bir film konusu getirmeyi reddetti. Bunun üzerine de Facebook’da haber yapan ekip, sponsor teklifi reddedilmesine rağmen devam edeceklerine ve yardım edebilecek kullanıcılardan yardım etmelerini isterken Fongogo ekibi aldıkları şikayetler üzerine fonlamayı sonlandırırken son bir umut olarak başka şirketler ile anlaşmaya çalışacaklarını ve sponsor olarak birilerini bulurlarsa filmin yakın zamanda vizyona gireceklerini duyurdu. Aksi taktirde farklı konulu yeni bir film, Türkiye sinemasına adım atamayacak. İşte filmin fragmanı:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Futbol Tarihinin En İyi Golleri…

Futbol Tarihinin En İyi Golleri…

12 Kasım 2015
1.460 Kez Okundu.
Yandex Artık Elfçe Çeviri Yapabiliyor!

Yandex Artık Elfçe Çeviri Yapabiliyor!

4 Ocak 2016
1.544 Kez Okundu.
Kertenkele 59.Bölüm Fragmanı İzle

Kertenkele 59.Bölüm Fragmanı İzle

31 Mart 2016
1.817 Kez Okundu.
Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği

Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği

14 Nisan 2016
1.243 Kez Okundu.
Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

15 Nisan 2017
10 Kez Okundu.
günün maçları
mariobet365